Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (20 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Wishlist
si: බලාපොරොත්තු ලැයිස්තුව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
