Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Quantity
sl: Količina

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: category
sl: kategorija

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Price
sl: Cena

en: Color
sl: Barva

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
