Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0) - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: category
bg: категория

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Total
bg: Общо

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: Price
bg: Цена

en: State
bg: Статус

en: Color
bg: Цвят

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Cart
bg: Количка

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти

en: Orders
bg: Поръчки

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Total price
bg: Обща цена
