Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
