Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0) - en to ga translation catalogue (18 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Remove
ga: Bain

en: Quantity
ga: Méid

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: Total
ga: Iomlán

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Price
ga: Praghas

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Product
ga: Táirge

en: Orders
ga: Orduithe

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Unit price
ga: Praghas an aonaid

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
