Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: category
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: Color
km: ពណ៌

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
