Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Show more
se: Čájet eanet
