Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0) - en to sk translation catalogue (72 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: category
sk: kategória

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: items
sk: položiek

en: Price
sk: Cena

en: Customer
sk: Zákazník

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Store
sk: Obchod

en: Color
sk: Farba

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Manual
sk: Manuálne

en: Cart
sk: Košík

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: Orders
sk: Objednávky

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Physical
sk: Fyzický

en: Review
sk: Prehľad

en: Apply
sk: Použiť

en: Yearly
sk: Ročne

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Sales
sk: Predaj

en: No products found.
sk: Nenájdený žiadny produkt.

en: Flags
sk: Označenia

en: Total price
sk: Celková cena

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Show less
sk: Zobraziť menej

en: No orders available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne objednávky.

en: Unit price
sk: Jednotková cena

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: Asc
sk: Vzostupne

en: All products
sk: Všetky produkty

en: Product category
sk: Kategória produktov

en: With selection
sk: S výberom

en: Manage your orders.
sk: Spravovať objednávky.

en: Product variation
sk: Variácia produktu

en: Cart form
sk: Formulár košíka

en: Add to Cart Form
sk: Formulár Pridať do košíka

en: order_items: Order Item
sk: order_items: Položka objednávky
