Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0) - en to vi translation catalogue (59 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Item
vi: Mục

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Size
vi: Dung lượng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Category
vi: Mục phân loại

en: category
vi: phân loại

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Total
vi: Tổng

en: User
vi: Người dùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Filter
vi: Lọc

en: Price
vi: Giá

en: Customer
vi: Khách hàng

en: State
vi: Bang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Store
vi: Gian hàng

en: Color
vi: Màu sắc

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Manual
vi: Thủ công

en: Cart
vi: Giỏ hàng

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Orders
vi: Đơn hàng

en: Review
vi: Duyệt lại

en: Apply
vi: Áp dụng

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Rating
vi: Xếp hạng

en: No products found.
vi: Không tìm thấy sản phẩm nào.

en: Flags
vi: Cờ

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: No orders available.
vi: Chưa có đơn hàng nào.

en: Order number
vi: Mã đơn hàng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính

en: All products
vi: Tất cả Sản phẩm

en: Cash on Delivery
vi: Trả tiền khi nhận hàng
