Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.1) - en to ar translation catalogue (52 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Images
ar: الصور

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Item
ar: عنصر

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Quantity
ar: الكمية

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Label
ar: التسمية

en: Summary
ar: الملخص

en: Total
ar: المجموع

en: User
ar: مستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Price
ar: السعر

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Store
ar: المتجر

en: Color
ar: اللون

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات

en: Orders
ar: الطلبات

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Review
ar: المراجعة

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Bank Transfer
ar: التحويل المصرفي

en: Unit price
ar: ثمن الوحدة

en: Order number
ar: رقم الطلب

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Cash on Delivery
ar: الدفع عند الاستلام
