Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.1) - en to el translation catalogue (56 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Weight
el: Βάρος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Price
el: Tιμή

en: Customer
el: Πελάτης

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Store
el: Κατάστημα

en: Color
el: Χρώμα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Cart
el: Καλάθι

en: Product
el: Προϊόν

en: Products
el: Προϊόντα

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Yearly
el: Ετήσια

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Total price
el: Τελική τιμή

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: No orders available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες παραγγελίες.

en: Order number
el: Αριθμός παραγγελίας

en: Asc
el: Αύξ

en: Cash on Delivery
el: Αντικαταβολή

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης
