Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.1) - en to et translation catalogue (64 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Wishlist
et: Soovide nimekiri

en: Quantity
et: Kogus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Label
et: Nimetus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Total
et: Kokku

en: #
et: nr

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Filter
et: Filtreeri

en: item
et: toode

en: items
et: toodet

en: Price
et: Hind

en: Customer
et: Klient

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Store
et: Pood

en: Color
et: Värv

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Cart
et: Ostukorv

en: Product
et: Toode

en: Products
et: Tooted

en: Orders
et: Tellimused

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Review
et: Kontroll

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Rating
et: Hinnang

en: No products found.
et: Tooteid ei leitud.

en: Flags
et: Lipud

en: Total price
et: Hind kokku

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: No orders available.
et: Pole ühtegi tellimust.

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Bank Transfer
et: Pangaülekanne

en: Unit price
et: Ühiku hind

en: Order number
et: Tellimuse number

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
