Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.1) - en to gl translation catalogue (53 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Label
gl: Etiqueta

en: Summary
gl: Resumo

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Price
gl: Prezo

en: Customer
gl: Cliente

en: State
gl: Estado

en: Store
gl: Tenda

en: Color
gl: Cor

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Product
gl: Produto

en: Products
gl: Produtos

en: Orders
gl: Pedidos

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Review
gl: Revisión

en: Apply
gl: Aplicar

en: Yearly
gl: Anualmente

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Rating
gl: Valoración

en: No products found.
gl: Non se atoparon produtos.

en: Total price
gl: Prezo total

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Unit price
gl: Prezo unitario

en: Order number
gl: Número de pedido
