Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.1) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Label
ku: پێناس

en: Summary
ku: کورتە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
