Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.1) - en to lt translation catalogue (56 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Wishlist
lt: Pageidavimų sąrašas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: item
lt: elementas

en: items
lt: elementai

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: State
lt: Etapas

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Color
lt: Spalva

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Rating
lt: Reitingas

en: No products found.
lt: Prekių nerasta.

en: Total price
lt: Viso kaina

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: No orders available.
lt: Užsakymų nėra .

en: Bank Transfer
lt: Bankinis pavedimas

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: Cash on Delivery
lt: Grynais pinigais atsiimant prekes

en: With selection
lt: Su pasirinktais
