Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.1) - en to pl translation catalogue (72 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Wishlist
pl: Lista życzeń

en: Quantity
pl: Ilość

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Label
pl: Etykieta

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Total
pl: Razem

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Filter
pl: Filtr

en: item
pl: element

en: items
pl: elementy

en: Price
pl: Cena

en: Customer
pl: Klient

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Store
pl: Sklep

en: Color
pl: Kolor

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Manual
pl: Ręczne

en: Cart
pl: Koszyk

en: Product
pl: Produkt

en: Products
pl: Produkty

en: Orders
pl: Zamówienia

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Review
pl: Podgląd

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Yearly
pl: Rocznie

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Rating
pl: Ocena

en: Sales
pl: Obroty

en: No products found.
pl: Nie znaleziono produktów.

en: Flags
pl: Flagi

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: Total price
pl: Cena całkowita

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: No orders available.
pl: Brak dostępnych zamówień

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Bank Transfer
pl: Przelew bankowy

en: Unit price
pl: Cena jednostkowa

en: Order number
pl: Numer zamówienia

en: Data export
pl: Eksport danych

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Load More
pl: Wczytaj więcej

en: All products
pl: Wszystkie produkty

en: Cash on Delivery
pl: Płatność przy odbiorze

en: Product category
pl: Kategoria produktu

en: With selection
pl: Z wyborem
