Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.1) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Price
sr: Цена

en: State
sr: Статус

en: Store
sr: Продавница

en: Color
sr: Боја

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Cart
sr: Kopпa

en: Orders
sr: Поруџбине

en: Review
sr: Провера података

en: Total price
sr: Укупна цена

en: Unit price
sr: Цена по јединици

en: Order number
sr: Број поруџбине
