Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.1) - en to sv translation catalogue (70 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Images
sv: Bilder

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Item
sv: Artikel

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Wishlist
sv: Önskelista

en: Quantity
sv: Antal

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Date
sv: Datum

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Weight
sv: Vikt

en: Category
sv: Kategori

en: Label
sv: Etikett

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Filter
sv: Filtrera

en: item
sv: objekt

en: Price
sv: Pris

en: Customer
sv: Kund

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Store
sv: Butik

en: Color
sv: Färg

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Manual
sv: Manuell

en: Cart
sv: Varukorg

en: Product
sv: Vara

en: Products
sv: Varor

en: Orders
sv: Beställningar

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Review
sv: Granska

en: Apply
sv: Applicera

en: Yearly
sv: Årsvis

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Rating
sv: Betyg

en: Sales
sv: Försäljning

en: No products found.
sv: Inga varor hittades.

en: Flags
sv: Flaggor

en: Sort options
sv: Alternativ för sortering

en: Total price
sv: Totalt pris

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: No orders available.
sv: Inga beställningar tillgängliga.

en: Select any filter and click on Apply to see results
sv: Välj valfritt filter och klicka på applicera för att se resultaten.

en: Bank Transfer
sv: Banköverföring

en: Unit price
sv: Enhetspris

en: Order number
sv: Beställningsnummer

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: All products
sv: Alla varor

en: Cash on Delivery
sv: Postförskott

en: Total Revenue
sv: Totala intäkter

en: With selection
sv: Med urval
