Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Advanced options
ta: உயர்தர தெரிவுகள்

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Category
ta: வகை

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Color
ta: நிறம்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
