Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.1) - en to uk translation catalogue (77 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Images
uk: Зображення

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Item
uk: Елемент

en: Type
uk: Тип

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Wishlist
uk: Список побажань

en: Quantity
uk: Кількість

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Weight
uk: Вага

en: Category
uk: Категорія

en: Label
uk: Мітка

en: Summary
uk: Резюме

en: Total
uk: Всього

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Filter
uk: Фільтр

en: item
uk: елемент

en: items
uk: елементи

en: Price
uk: Ціна

en: Customer
uk: Покупець

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: stock
uk: колода

en: Store
uk: Магазин

en: Color
uk: Колір

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Manual
uk: Вручну

en: Cart
uk: Кошик

en: Product
uk: Товар

en: Products
uk: Товари

en: Orders
uk: Замовлення

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Review
uk: Перевірити

en: Apply
uk: Застосувати

en: Yearly
uk: Щорічно

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Sales
uk: Продажі

en: No products found.
uk: Товари не знайдені

en: Flags
uk: Прапори

en: Sort options
uk: Параметри впорядкування

en: Total price
uk: Загальна вартість

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: No orders available.
uk: Замовлень немає.

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Unit price
uk: Ціна одиниці товару

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: Data export
uk: Експорт даних

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: All products
uk: Всі товари

en: Cash on Delivery
uk: Готівкою при доставці

en: Product category
uk: Категорія товару

en: With selection
uk: З вибраним

en: Manage your orders.
uk: Керування своїми замовленнями.

en: Product variation
uk: Варіація товару

en: Cart form
uk: Форма кошика

en: Add to Cart Form
uk: Форма "Додати у кошик"

en: order_items: Order Item
uk: order_items: Позиція замовлення
