Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Username
br: Anv implijer

en: Search
br: Enklask

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv
