Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.2) - en to hu translation catalogue (81 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Item
hu: Tétel

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Wishlist
hu: Kívánságlista

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Weight
hu: Súly

en: Category
hu: Kategória

en: Label
hu: Címke

en: Summary
hu: Összegzés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Filter
hu: Szűrő

en: item
hu: tétel

en: items
hu: tételek

en: Price
hu: Ár

en: Customer
hu: Vevő

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: Store
hu: Bolt

en: Color
hu: Szín

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Manual
hu: Kézi

en: Cart
hu: Kosár

en: Product
hu: Termék

en: Products
hu: Termékek

en: Orders
hu: Rendelések

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Review
hu: Áttekintés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Yearly
hu: Évi

en: ...
hu: …

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Rating
hu: Értékelés

en: No products found.
hu: Nem található egy termék sem.

en: Flags
hu: Jelölők

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: Total price
hu: Végső ár

en: Order date
hu: Megrendelés dátuma

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: No orders available.
hu: Nincs leadott rendelés.

en: square
hu: négyzet

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Bank Transfer
hu: Banki átutalás

en: Unit price
hu: Egységár

en: Order number
hu: Rendelés száma

en: Data export
hu: Adat exportálás

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Related Products
hu: Kapcsolódó termékek

en: Load More
hu: Továbbiak betöltése

en: All products
hu: Összes termék

en: Cash on Delivery
hu: Utánvét

en: Product category
hu: Termékkategória

en: With selection
hu: A kiválasztottakkal

en: Product variation
hu: Termékvariáció

en: Cart form
hu: Kosár űrlap

en: Add to Cart Form
hu: Kosárba űrlap

en: Featured products
hu: Kiemelt termékek

en: Product Variations
hu: Termékvariációk
