Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.2) - en to kn translation catalogue (35 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Rating
kn: ರೇಟಿಂಗ್

en: Flags
kn: ವೇಗ
