Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.3) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Images
af: Beelde

en: Description
af: Beskrywing

en: Wishlist
af: Wenslys

en: Size
af: Grootte

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Color
af: Kleur

en: Manual
af: Handleiding

en: Products
af: Produkte

en: Review
af: Hersiening
