Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Size
az: Ölçü

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Summary
az: Xülasə

en: Color
az: Rəng
