Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Color
bo: ཁ་དོག
