Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Size
gu: માપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Color
gu: રંગ
