Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Description
he: תיאור

en: Size
he: גודל

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: Label
he: תווית

en: Summary
he: תקציר

en: items
he: פריטים

en: Color
he: צבע

en: Cart
he: סל קניות

en: Products
he: מוצרים

en: Review
he: סקירה

en: Rating
he: דירוג
