Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Description
jv: Katrangan

en: Size
jv: Ukuran

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Label
jv: Judul

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Color
jv: Kelir
