Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Size
mr: आकार

en: Weight
mr: मुल्य

en: Category
mr: वर्ग

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Color
mr: रंग

en: Rating
mr: श्रेणी
