Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Images
th: รูปภาพ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Color
th: สี

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Rating
th: การจัดอันดับ
