Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.4) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Color
am: ቀለም

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
