Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.4) - en to fi translation catalogue (64 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Item
fi: Nimike

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Wishlist
fi: Toivelista

en: Quantity
fi: Määrä

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: Label
fi: Tunnus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Total
fi: Yhteensä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Price
fi: Hinta

en: Customer
fi: Asiakas

en: State
fi: Tila

en: Store
fi: Kauppa

en: Color
fi: Väri

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Cart
fi: Ostoskori

en: Product
fi: Tuote

en: Products
fi: Tuotteet

en: Orders
fi: Tilaukset

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Review
fi: Tarkistus

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Rating
fi: Arvio

en: Sales
fi: Myynti

en: No products found.
fi: Tuotteita ei löytynyt.

en: Flags
fi: Liput

en: Total price
fi: Hinta yhteensä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: No orders available.
fi: Ei tilauksia saatavilla.

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Unit price
fi: Yksikköhinta

en: Order number
fi: Tilauksen numero

en: Master
fi: Isäntä

en: Total Revenue
fi: Liikevaihto yhteensä

en: Product category
fi: Tuotekategoria

en: With selection
fi: Valinnalla

en: Cart form
fi: Ostoskorilomake

en: Add to Cart Form
fi: Lisää ostoskoriin -lomake
