Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.4) - en to hr translation catalogue (48 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Item
hr: stavka

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Wishlist
hr: Lista želja

en: Quantity
hr: Količina

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Label
hr: Oznaka

en: Summary
hr: Sažetak

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Filter
hr: Pročisti

en: Price
hr: Cijena

en: Customer
hr: Kupac

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Store
hr: Trgovina

en: Color
hr: Boja

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Cart
hr: Košarica

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Review
hr: Provjeri

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: No products found.
hr: Niti jedan proizvod nije pronađen

en: No orders available.
hr: Nemate narudžbi.

en: Asc
hr: Uzlazno
