Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.4) - en to is translation catalogue (57 entries)

en: Title
is: Titill

en: Images
is: Myndir

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Item
is: Hlutur

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Wishlist
is: Óskalisti

en: Quantity
is: Magn

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Date
is: Dagsetning

en: Size
is: Stærð

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Weight
is: Vægi

en: Category
is: Flokkur

en: Label
is: Merking

en: Summary
is: Samantekt

en: Total
is: Samtals

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Sía

en: item
is: hlutur

en: items
is: hlutir

en: Price
is: Verð

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: State
is: Fylki

en: Store
is: Verslun

en: Color
is: Litur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Product
is: Vara

en: Products
is: Vörur

en: Orders
is: Pantanir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Review
is: Yfirlestur

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Sales
is: Sölur

en: Total price
is: Heildarupphæð

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: No orders available.
is: Engar pantanir fundust.

en: Bank Transfer
is: Millifærsla

en: Unit price
is: Einingaverð

en: All products
is: Allar vörur

en: Total Revenue
is: Heildartekjur

en: Product category
is: Vöruflokkur

en: Average Quantity
is: Meðaltalsfjöldi
