Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.4) - en to nn translation catalogue (31 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Quantity
nn: Mengd

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Price
nn: Pris

en: Color
nn: Farge

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Rating
nn: Karakter

en: - All -
nn: - Alle -
