Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.4) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Color
ug: رەڭ

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
