Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.4) - en to ur translation catalogue (33 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Item
ur: شے

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Date
ur: تاریخ

en: Size
ur: حجم

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Weight
ur: وزن

en: Category
ur: زمرہ

en: Label
ur: عنوان

en: Summary
ur: خلاصہ

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Page
ur: صفحہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Color
ur: رنگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
