Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.2) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
