Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.2) - en to ca translation catalogue (59 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Wishlist
ca: Llista de desitjos

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Label
ca: Etiqueta

en: Summary
ca: Resum

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Filter
ca: Filtra

en: items
ca: elements

en: Price
ca: Preu

en: Customer
ca: Client

en: State
ca: Estat

en: Store
ca: Botiga

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Cart
ca: Carretó

en: Product
ca: Producte

en: Products
ca: Productes

en: Orders
ca: Comandes

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Yearly
ca: Anualment

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Rating
ca: Valoració

en: Sales
ca: Vendes

en: Flags
ca: Marcadors

en: Total price
ca: Preu total

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Unit price
ca: Preu unitari

en: Order number
ca: Número de comanda

en: Data export
ca: Exportació de dades

en: Master
ca: Mestre

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: Cart form
ca: Formulari del carretó
