Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.2) - en to cy translation catalogue (39 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Images
cy: Delweddau

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Item
cy: Eitem

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Date
cy: Dyddiad

en: Size
cy: Maint

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Weight
cy: Pwysau

en: Category
cy: Categori

en: Total
cy: Cyfanswm

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Price
cy: Pris

en: Color
cy: Lliw

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Cart
cy: Basged Siopa

en: Products
cy: Nwyddau

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Rating
cy: Amcangyfrif

en: Total price
cy: Cyfanswm

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: square
cy: sgwar
