Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.2) - en to fa translation catalogue (61 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images
fa: تصاویر

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Item
fa: آیتم

en: Type
fa: نوع

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Quantity
fa: تعداد

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Label
fa: برچسب

en: Summary
fa: خلاصه

en: Total
fa: مجموع

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Price
fa: قیمت

en: Customer
fa: مشتری

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Store
fa: فروشگاه

en: Color
fa: رنگ

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Manual
fa: دستی

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Product
fa: محصول

en: Products
fa: محصولات

en: Orders
fa: سفارش‌ها

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Review
fa: بازبینی

en: Apply
fa: تایید

en: ,
fa: ،

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: No products found.
fa: هیچ کالایی یافت نشد.

en: Total price
fa: قیمت کل

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: No orders available.
fa: هیچ سفارشی در دسترس نیست.

en: Unit price
fa: قیمت واحد

en: Order number
fa: شماره سفارش

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Load More
fa: نمایش بیشتر

en: With selection
fa: با انتخاب شده‌ها

en: Manage your orders.
fa: سفارشات حود را مدیریت کنید
