Varbase Components (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Page
cs: Stránka

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: or
cs: nebo

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
