Varbase Components (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Page
eo: Paĝo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
