Varbase Components (2.0.0-alpha12) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Login
fa: ورود

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Page
fa: صفحه

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Close
fa: بستن

en: or
fa: یا

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Forgot your password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟
