Varbase Components (2.0.0-alpha14) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Page
sq: Faqe

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
