Varbase Components (2.0.0-alpha19) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Login
tr: Giriş

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Page
tr: Sayfa

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Close
tr: Kapat

en: or
tr: ya da

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
