Varbase Components (2.0.0-alpha22) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: or
th: หรือ

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
