Varbase Components (2.0.0-alpha25) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Login
sr: Пријављивање

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
