Varbase Components (2.0.0-alpha26) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Page
kk: Бет

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
